توجه

آیا میدانید که حجم آگهی بدون ثبت نام 4,000 حرف میباشد، در حالی که اگر در نیاز پذیر ثبت نام کرده باشید، پس از ورود به ناحیه کاربری میتوانید آگهی هایی تا ده برابر، یعنی 40,000 حرف را نیز وارد نمایید؟
اگر قبلا در نیاز پذیر آگهی بدون عضویت داده اید، می توانید با ثبت نام در نیاز پذیر و بازیابی آگهی های بدون عضویت خود، آنها را مدیریت(ویرایش، حذف، بروز آوری) نمایید.
ثبت نام در نیاز پذیر در وارد کردن نام،ایمیل و رمز خلاصه میشود. پس از ثبت نام، نامه حاوی لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال میگردد که پس از کلیک بر لینک مذکور، ثبت نام تکمیل میگردد.
مدیریت آگهی های بدون ثبت نام
همانطور که میدانید، جهت تسهیل در ارسال آگهی ، قابلیت درج آگهی بدون ثبت نام نیز در این سایت امکان پذیر گردیده است. هرچند که در حالت ثبت نام شده ، افراد میتوانند از امکانات بسیار وسیع تر و یکپارچه تری بهره ببرند، ولی این بخش جهت آن دسته از کاربرانی که هنوز ثبت نام ننموده اند و نیاز به مدیریت آگهی های ثبت شده خود دارند، پیاده سازی گردیده است. همچنین اگر شما در حال حاضر ثبت نام کرده اید ، و هنوز آگهی های خود را از پنل کاربری خود بازیابی ننموده اید، میتوانید جهت مدیریت آگهی هایی که پیش از ثبت نام در سیستم درج نموده اید، از این قسمت کمک بگیرید. هرچند که ما به شما پیشنهاد میکنیم که به بخش کاربری خود مراجعه نمایید و از طریق بخش بازیابی آگهی های من ، آگهی های پیش از ثبت نام خود را به پنل کاربری خود منتقل نمایید، تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره ببرید. به هر حال از آنجا که گروهی هنوز موفق به ثبت نام نشده اند و نیازمند به ویرایش، و یا تمدید آگهی میباشند و همچنین در پاره ای از موارد، نیاز به حذف آگهی خود پیدا میکنند، لذا این بخش جهت ارائه خدمت به این گروه از دوستان ، طراحی و اجرایی گردیده است.
چنانچه کد آگهی و کد رهگیری آگهی خود را در دست دارید، و مایلید آنرا ویرایش ، حذف و یا تمدید نمایید، از یکی از 3 بخش زیر میتوانید، آگهی مورد نظر خود را مدیریت نمایید. چنانچه کد و کد رهگیری آگهی خود را در دست ندارید و یا به هر دلیل حذف نموده اید، شما میتوانید با مراجعه به بخش درخواست لینک مدیریت آگهی های پیش از ثبت نام ، درخواست خود را به ما ارسال نمایید. در صورت وجود آگهی برای آدرس پست الکترونیک شما، نامه ای حاوی لینک مدیریت کلیه آگهی های شما برایتان ارسال خواهد گردید.
توجه : همانطور که در فوق توضیح داده شد، اگر کد و یا کد رهگیری آگهی(های) خود را به هر دلیل ، در اختیار ندارید، شما میتوانید با مراجعه به بخش درخواست لینک مدیریت آگهی های پیش از ثبت نام ، درخواست خود را به ما ارسال نمایید. در صورت وجود آگهی برای آدرس پست الکترونیک شما، نامه ای حاوی لینک مدیریت کلیه آگهی های مرتبط با آدرس پست الکترونیک اعلام شده ، برایتان به همان آدرس ارسال خواهد شد.

Back to Top