راهکارهایی برای افزایش بازدید از آگهی شما

جهت مشاهده شدن در صفحات برتر گوگل ، بهتر است که در کنار آگهی های رایگان، از تبلیغ در نیازپذیر بهره ببرید.

نکات زیر به شما کمک می کند تا آگهی شما در گوگل فهرست شود:

1. در هنگام ثبت آگهی کلمات کلیدی را تکمیل نمایید

2. سعی کنید عنوان آگهی را طوری انتخاب نمایید تا آگهی با همین عنوان در سایت موجود نباشد و اگر لازم شد کمی تغییر در عنوان آن ایجاد کنید.

3. از درج آگهی های یکسان در دسته های مختلف پرهیز کنید زیرا تمام آگهی های شما حذف خواهد شد.

4. متن بلند کمکی به شما نخواهد کرد نه در گوگل فهرست خواهید شد و نه ویزیتور حوصله می کند آن را مرور کند و لذا فورا صفحه را می بندد. بهتر است متن آکهی از ده خط تجاوز نکند. و خطوط به کمک اینتر از هم جدا شوند.

5. غلط املایی ها را بررسی کنید و فاصله ی بین کلمات را رعایت کنید.

6. از وبلاگ یا وب سایت خود یک لینک به صفحه آگهی خود بدهید و بهتر است عبارت متن آن طوری باشد که با عنوان آگهی شما همخوانی باشد و بصورت : لینک    کلیک کنید     ادامه مطلب  و موارد مشابه نباشد

7. حتما پس از عضویت ، به قسمت مجله تبلیغاتی مراجعه نموده و مجله تبلیغاتی خود را ایجاد نمایید.

8. صفحه آگهی خود را در گوگل share نمایید. ابتدا به گوگل یا جی میل خود لاگین کنید سپس با مراجعه به صفحه آگهی خود ، روی آیکن Google Plus One کلیک نمایید.

9. در سایر سایت ها و در انجمن ها محلی در زیر پست ها وجود دارد تحت عنوان امضا. شما می توانید در سایت مقصد وارد  تنظیمات کاربری خود شوید و در تنظیمات امضاء ، به آگهی خود در نیازپذیر لینک دهید. هر چند از آنجا که ممکن است که بیش از یک آگهی در نیازپذیر داشته باشید، پیشنهاد ما اینست که حتما مجله تبلیغاتی را در پنل کاربری ایجاد نموده ، و لینک مجله خود را به عنوان امضا در سایر سایتها درج نمایید. چراکه این آدرس همیشه ثابت و متعلق به شما خواهد بود ، و درگاهی به سوی همه آگهی های شماست و افراد پس از مراجعه به لینک مذکور ، میتواند همه آگهی های شما را مشاهده نماید.

10. به صفحه فیس بوک نیازپذیر وارد شوید و نیازپذیر را like کنید، سپس در مورد آگهی خود یک پست مطلب بنویسید و یک لینک از صفحه پست فیس بوک به صفحه اگهی تان بدهید. همین کار را برای مجله تبلیغاتی خود نیز بکنید.

در صفحه فیس بوک روی آگهی دیگران کلیک کنید. مطمئن باشید که بدینوسیله دیگران نیز روی آگهی شما کلیک خواهند کرد.

وارد وبلاگ ها و انجمن ها و سایت های شبکه های اجتماعی شوید و در آنجا در مورد آگهی خود مطلب بگذارید و یک لینک به صفحه آگهی خود و همینطور مجله تبلیغاتی خود درج نمایید.

تکرار موارد 5 تا 9 بطور روزانه می تواند تاثیر بالایی در فهرست شدن آگهی شما بگذارد. پس از یک هفته یا 3 هفته تاثیر این امر در صفحه آگهی خود را لمس خواهید کرد.

Back to Top