iranHostClub.com
هواکش خانگی آکسی لاین نیک فن تهران تلفن: 76710886 www.nikfan.ir/produc...
فن سانتریفیوژ نیک فن تهران تلفن: 76710886 www.nikfan.ir/produc...
فن مرغداری نیک فن تهران تلفن: 76710886 www.nikfan.ir/produc...
ساید چنل - side channel نیک فن تهران تلفن: 76710886 www.nikfan.ir/produc...
تبلیغ در نیازپذیر
1,899 تعداد بازدید

فن مرغداری

#ss-43889
یکی از مهمترین فاکتورها در طراحی صحیح مراکز مرغداری و پرورش طیور ، مهیا کردن تهویه مناسب در این مکان ها می باشد . با توجه به نوع سیستم تنفسی طیور ، نیاز به هوای تازه یکی از مهمترین نیازهای این پرندگان می باشد . از این رو طراحی صحیح سیستم تهویه و جریان یابی مناسب هوا در محیط مرغداری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

به طور کلی در طراحی سیستم تهویه مرغداری ها از انواع فن مرغداری به صورت فن طولی و فن عرضی، فن سیرکوله ، پنجره و … استفاده میشود .

بدنه فن مرغداری

بدنه فن مرغداری 140 سانتیمتری از جنس گالوانیزه ی خالص می باشد که مقاومت بسیار بالایی در مقابل هرگونه زنگ زدگی دارد.

فن های 140 سانتیمتری دارای 4 مدل میباشند که تفاوت عمده ی آن ها در جنس پره های فن می باشد . پره ها در دو مدل 5 پر و 3 و با دو جنس استیل و PPG یا همان پلی اتیلن تقویت شده با الیاف قابل عرضه می باشد .

پره ها توسط دستگاه های دیجیتالی مخصوصی بالانس شده اند که در نتیجه ی آن از هیچ گونه لرزش و صدای اضافه تولید نخواهند کرد . از سویی دیگر بالانس استاندارد پره ها سبب افزایش راندمان و در نتیجه هوادهی مناسب این فن ها شده است .

موتور هواکش مرغداری

موتور مورد استفاده در این هواکش ها از نوع موتور های سه فاز 1و 1,5و2 اسب بخاری است که به دلیل قدرت بالا امکان گردش 450 دور در دقیقه در نمونه هایی با پره استیل و بالغ بر 530 دور در دقیقه در نمونه هایی با پره ی PPG شده است .

همچنین چنین عملکردی سبب تولید ماکزیمم هوادهی 48000 هزار متر مکعب در ساعت شده است که میتواند به خوبی در سیستم تهویه گلخانه یا مرغداری نقش بسزایی ایفا کند.

دمپر و مقاومت در برابر رطوبت

این سری از فن های 140 سانتیمتری مرغداری دارای دمپر مخصوص می باشند که به صورت تمام اتوماتیک باز و بسته میشوند . تیغه های دمپر فن از جنس گالوانیزه خالص می باشند و به صورت کرکره ای در زمان بسته شدن در کنار یکدیگر قرار میگیرند.

هواکشهای مرغداری 140، از استاندارد IP 55  پیروی میکنند. این استاندارد نشان از مقاومت بالای فن ها در مقابل هرگونه گرد و غبار و رطوبت می باشد. این قابلیت بخصوص در گلخانه ها که میزان رطوبت بالایی در آنها وجود دارد مفید بوده و طول عمر دستگاه را به مقدار قابل توجهی افزایش می دهد .

استفاده از فن 140 در گلخانه و سالن های ورزشی و انبارها

از دیگر کاربرد های این فن ها میتوان به استفاده از آنها در سالن های ورزشی ، سالن پرورش قارچ و گلخانه ها اشاره کرد . با توجه به قدرت بالای فن، مقاومت در مقابل زنگ زدگی و میزان هوادهی بالا، این فن انتخابی مناسب برای استفاده در این محیط ها می باشد

درج کننده :

نیک فن[کاربر طلایی]
کاربر طلایی کاربریست که برای عضویت خود هزینه پرداخت نموده و حرفه ای و هدفمند تبلیغات مینماید.

موقعیت :

تهران

تلفن :

76710886

ایمیل :

تاریخ آخرین بروزرسانی :

1401/11/17

ارسال پرسش به آگهی دهنده

CAPTCHA Image Reload Image

Back to Top